Lekker voor de grabbel, deze Lil’ Bits in puur sinaasappel. Da’s een kruimelig chocokoekje met een dikke laag pure chocolade en frisse sinaasappel. Hadden we al gezegd dat ze vegan zijn? Jazeker, puur genieten dus tijdens een Lil’ momentje voor jezelf of met je chocobuddies. Maar pas op hoor, voor je ’t weet vraag je jezelf af waar ze allemaal zijn gebleven (gebeurt de besten).
Plus- en minpunten
Gewicht
120 gram
Merk
Tony's Chocolonely
In geschenkverpakking
Nee
Soort verpakking
zak
Beschikbare kleuren
Sinaasappel Chocokoek
Kleuren op uw beeldscherm kunnen afwijken van de daadwerkelijke kleuren van het eindproduct.
Bedrukking
Digitale ontwerp
Zowel het product als de bedrukking moeten goed en eenvoudig zijn. Daarom ontvang je altijd een gratis en vrijblijvende digitaal ontwerp van ons binnen 30 minuten (op werkdagen). Deze visuele weergave is op schaal en in de kleuren die je wenst. Zo kun je direct zien hoe het gekozen product eruit ziet met je eigen logo, tekst, foto of ontwerp erop!
Logo aanleveren
Upload je logo direct na het plaatsen van de bestelling. Ontvang je liever eerst een gratis & vrijblijvend digitaal ontwerp? Vraag dan een offerte aan.
Hebben wij een product dat je zoekt niet direct op voorraad? Neem dan altijd even contact op! Vaak kunnen we een perfect alternatief bieden in de gewenste kleur.
Levering
Aflevertijd
Volgen
Zodra de producten bedrukt zijn, ontvang je een track & trace code.