De Skytube van 7 meter is een opvallend promotiemiddel dat direct de aandacht trekt bij bedrijven, winkels en evenementen. Dankzij de bewegende vorm en de extra hoogte is deze skydancer van grote afstand zichtbaar, waardoor jouw logo of boodschap maximaal opvalt.
De Skytube is gemaakt van licht en soepel spinakerdoek dat waterafstotend is en geen lucht doorlaat. Hierdoor beweegt het doek dynamisch in de lucht en blijft het stabiel tijdens gebruik. De skytube wordt full colour bedrukt via sublimatie, waardoor de kleuren helder blijven en de print langdurig mooi blijft.
De onderzijde van de skytube is voorzien van klittenband voor bevestiging op een blower en de bovenzijde is afgewerkt met een tunnel en koord. Hiermee kun je de beweeglijkheid van de skytube aanpassen voor het gewenste effect.
De blower is optioneel bij te bestellen. Met een bijpassende skytube blower wordt de skydancer gevuld met lucht waardoor deze karakteristiek beweegt en van grote afstand zichtbaar is. De blower is eenvoudig te verplaatsen dankzij de wielen onder het apparaat.
Met een hoogte van 7 meter is deze skytube een krachtige reclame-uiting voor evenementen, acties, winkelopeningen of bedrijfsentrees, waarmee je extra zichtbaarheid creëert voor jouw merk.